14.12.2021

Harmonogram szkoleń na 2022 r.

facebook linkedin instagram

Harmonogram szkoleń na 2022 r.

Harmonogram szkoleń na 2022

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowym harmonogramem szkoleń na rok 2022.

Pojawiło się w nim kilka nowości z obszaru wyrobów medycznych m.in.:

  • Klasyfikacja wyrobów do diagnostyki in vitro wg nowego rozporządzenia 2017/746 (IVDR);
  • Zmiany w wymaganiach normy z serii PN-EN ISO 10993 – Biologiczna ocena wyrobów medycznych;
  • Wymagania prawne i systemowe dla producentów wyrobów medycznych w świetle zapisów nowej ustawy o wyrobach medycznych.

Szczególnie polecamy szkolenie z zakresu wymagań normy z serii ISO 10993, które uwzględnia nowe wydania norm z roku 2021. Kurs ten jest szczególnie polecany producentom wyrobów medycznych, jak i jest standardowym szkoleniem dla audytorów jednostek notyfikowanych w zakresie MDR tj. rozporządzenia 2017/745. 

Dla osób pragnących rozwijać swoje kompetencje w obszarze ciągłości działania, już w marcu ruszamy z nowym kursem audytorskim: Audytor wewnętrzny SZCD wg PN-EN ISO 22301:2020. Jest to szkolenie rejestrowane w ERCA, czyli uczestnik kursu po zdaniu egzaminu, otrzyma certyfikat rejestrowany w bazie audytorów ERCA. 

Nie zabraknie również naszych „szlagierowych” kursów tj. intensywnego, pięciodniowego kursu  na Audytora wiodącego SZBI wg PN-EN ISO/IEC 27001:2017, którego w mijającym roku 2021 zrealizowaliśmy aż pięć edycji, a także dwudniowego kursu na Audytora wewnętrznego MDMS wg PN-EN ISO 13485:2016.

Dla czynnych audytorów przygotowaliśmy kurs doszkalający z zakresu oceny zasobów finansowych – Ocena zasobów finansowych w kontekście zarządzania programem audytów zgodnie z PN-EN ISO 19011:2018-08. 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani indywidualną ofertą szkoleniową, zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu mailowego lub telefonicznego. Obok szkoleń otwartych realizowanych w konkretnych terminach i miejscach, realizujemy również szkolenia i kursy zamknięte w dogodnym dla klienta miejscu i czasie. Podczas szkoleń zamkniętych nie prowadzimy procesów konsultacyjnych.

back Aktualności

Klienci, którzy nam zaufali, docenili wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Specjalizujemy się w procesach certyfikacyjnych systemy i wyroby, organizacji szkoleń oraz prowadzenia innych usług profesjonalnych

Dyrektor Działu Certyfikacji Wyrobów Medycznych
CeCert Sp z o. o.