Poznaj nas lepiej...

Jesteśmy zespołem profesjonalistów,

a przede wszystkim pasjonatów z ponad 20 letnim doświadczeniem pracy w jednostkach certyfikujących krajowych i zagranicznych. Naszymi wartościami, którymi kierujemy się w codziennej pracy są:

  • bezstronność,
  • niezależność,
  • obiektywizm
  • otwartość,
  • kompetencje.
Naszą przewagę konkurencyjną budujemy na indywidualnym podejściu do każdego klienta.

ico

CeCert to zgrany zespół...

ico

Z wieloletnim doświadczeniem...

ico

Z niesamowitymi pomysłami...

ico

I nastawieniem na rozwój

quote

Misją CeCert jest:
"wspieranie rozwoju naszych klientów przez dostarczanie kompleksowych usług z zakresu jakości i bezpieczeństwa na najwyższym światowym poziomie."

Wizją CeCert jest:
"budowanie zespołu profesjonalistów, działających z pasją i zaangażowaniem, by na rynku polskim stać się liderem w swojej branży."

dr Michał Pachowski Prezes Zarządu CeCert Sp. z o.o.

Dlaczego CeCert

Jesteśmy głęboko przekonani, że kluczem do sukcesu jest budowanie długoterminowych relacji z klientami w oparciu o szczerość i otwartość. Stale rozszerzamy portfel świadczonych usług, dostosowując się do zmieniających się realiów rynku. Dlatego też, w naszej ofercie znajdziecie Państwo certyfikację systemów zarządzania, certyfikację osób oraz certyfikację wyrobów oraz szkolenia. Nasz Zespół gwarantuje, że prowadzone przez CeCert procesy będą zrealizowane na najwyższym poziomie, a wydany certyfikat stanowi wiarygodny dokument potwierdzający spełnienie wymagań oceny zgodności.

Aktualnie działamy pod akredytacją Polskiego Centrum Akredytacji - PCA, a w obszarze szkoleniowym European Register of Certificated Auditors - ERCA. Posiadamy również notyfikację w zakresie dyrektywy 98/79/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 października 1998 r. w sprawie wyrobów medycznych używanych do diagnostyki in vitro.

Jesteśmy świadomi potrzeby ciągłego doskonalenia, dlatego jako cel stawiamy sobie rozwój oferty świadczonych usług odpowiadającej aktualnym i przyszłym potrzebom naszych klientów.

Wybrani klienci CeCert:

CeCert to doskonała organizacja pracy i sprawność działania!

Patrzymy w przyszłość

quote

By spełnić oczekiwania naszych klientów, w marcu 2022 r. złożyliśmy wniosek o notyfikację na Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych. Aktualnie oczekujemy przyjazdu JAT (joint assessment team), które na miejscu oceni nasze kompetencje.

Konrad Łuźniak
Dyrektor Działu Certyfikacji Wyrobów Medycznych

CeCert - Twoja Jednostka Certyfikująca

CeCert tworzą ludzie z pasją

quote

CeCert Team stanowią ludzie, którzy w swoich dziedzinach posiadają potwierdzone kompetencje oraz doświadczenie. Praca w jednostce certyfikującej jest dla nas pasją. Dlatego też wybierając współpracę z CeCert otrzymujecie Państwo coś więcej niż certyfikaty systemu zarządzania czy wyrobu, otrzymujecie pewność, że zakontraktowany proces zostanie przeprowadzony na najwyższym poziomie. Zapraszam do kontaktu!

dr Michał Pachowski
Prezes Zarządu

CeCert to dobry wybór!

Jesteśmy dla naszych klientów!

quote

Naszym atutem jest indywidualne podejście do klienta. Każde zapytanie traktujemy poważnie i nie pozostaje bez odpowiedzi. Wiemy, że czas reakcji jest kluczowy dla prowadzenia biznesu dlatego zachęcamy do kontaktu by osobiście przekonali się Państwo jak szybko i sprawnie działamy!

Alicja Dąbrowska
Dyrektor Działu Certyfikacji Systemów Zarządzania

CeCert = najwyższe kompetencje

Przede wszystkim kompetencje

quote

Potwierdzeniem naszych wysokich kompetencji są wyniki oceny Polskiego Centrum Akredytacji, Ministerstwa Zdrowia oraz Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. W obszarze wyrobów medycznych do diagnostyki in-vitro posiadamy notyfikację z numerem 2934.

Kamil Szczurowski
Dyrektor Działu Certyfikacji Wyrobów Medycznych IVD

Najlepsi z najlepszych

Nasz zespół oceniający dokumentację techniczną to najlepsi w Polsce eksperci!

quote

Zespół oceniający dokumentację techniczną wyrobów medycznych IVD to najlepsi w Polsce eksperci z tej dziedziny, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy w jednostkach notyfikowanych, a wcześniej u wytwórców wyrobów medycznych. Dzięki temu doskonale poruszamy się w przepisach prawnych i normatywnych.

Piotr Macikowski
Kierownik Działu Certyfikacji Wyrobów Medycznych IVD

CeCert to skuteczność i szybkość!

Kompleksowa oferta

quote

Kluczem rozwoju naszej oferty jest zapewnienie kompleksowości świadczonych usług. Dlatego też w obszarze wyrobów medycznych posiadamy zarówno certyfikację systemów zarządzania na zgodność z ISO 13485, certyfikację wyrobów medycznych oraz pakiet szkoleń z audytorem wewnętrznym i analizą ryzyka włącznie

Magdalena Maj-Nowisz
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Specjalizujemy się w certyfikacji wyrobów medycznych i cyberbezpieczeństwie

Nie czekaj, zaufaj naszym ekspertom i bądź liderem na rynku! CeCert od samego początku funkcjonowania koncentrował się na dwóch podstawowych obszarach działalności tj. obszar szeroko rozumianych wyrobów medycznych (ISO 13485, notyfikacja IVD) oraz cyberbezpieczeństwie (ISO 27001, ISO 22301). Nigdy nie ukrywaliśmy, że naszym głównym celem jest uzyskanie notyfikacji na rozporządzenia medyczne, by oferować kompleksowe usługi z zakresu certyfikacji wyrobów i systemów dot. wyrobów medycznych. Do czasu uzyskania notyfikacji na MDR i IVDR oferujemy certyfikację ISO 13485 pod akredytacją PCA. W obszarze cyberbezpieczeństwa specjalizujemy się w certyfikacji systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji wg ISO 27001 oraz w certyfikacji audytorów wiodących wg ISO 27001 - wymaganie KSC.

Zaskocz konkurencję i swoich klientów! Dołącz do grona zadowolonych klientów CeCert Masz pytania? Umów się na spotkanie z nami - 721 721 527

100%

Zadowolonych klientów

54+

Audytorów i ekspertów

174+

Wydane certyfikaty

13+

Osobowy zespół profesjonalistów

Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z nami!