31.10.2023
Basic UDI-DI, UDI-DI – informacje ogólne
Kody UDI odgrywają istotną rolę w przemyśle medycznym – to klucz do identyfikacji wyrobów medycznych W jaki...
Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe
03.12.2021
Miło jest nam poinformować, że CeCert jako akredytowana jednostka w zakresie ISO 9001 i ISO 13485, a także przyszła jednostka notyfikowana w zakresie dyrektywy 98/79/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 października 1998 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro podejmuje wyzwanie złożenia wniosku o uzyskanie notyfikacji na Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych (MDR), oraz Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro (IVDR).
Nie jest tajemnicą, że największym wyzwaniem dla jednostek certyfikujących wyroby medyczne jest posiadanie kompetentnego personelu do oceny i weryfikacji dokumentacji wyrobów i systemu zarządzania jakością producentów i finalnie podejmowania decyzji związanych z wydawaniem certyfikatu. Dlatego też, rozpoczynamy otwarty nabór na ekspertów w zakresie MDR i IVDR. Jeżeli posiadacie Państwo wykształcenie odpowiednie do ocenianego wyrobu np. medycyna, farmacja, diagnostyka laboratoryjna, inżynieria lub inne nauki pokrewne) oraz posiadacie minimum czteroletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie wyrobów opieki zdrowotnej lub działalności pokrewnej, takiej jak produkcja, audyt lub badania z czego dwa z tych czterech lat będą poświęcone na projektowanie, wytwarzanie, testowanie lub używanie wyrobu lub technologii, które mają być oceniane lub związane z aspektami naukowymi, które mają być oceniane, to zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie Kariera i przesłania swojego CV pod adres naszego działu HR -> kariera@cecert.pl
Praca osoby oceniającej i/lub weryfikującej dokumentację wyrobu medycznego wiąże się z przygotowaniem raportu z oceny skuteczności wyrobu medycznego i może być wykonywana w dowolnej geolokalizacji bez potrzeby wizytacji u producenta wyrobu medycznego. Ze strony CeCert zapewniamy odpowiednie przeszkolenie i wsparcie naszych ekspertów.
Ze względu na międzynarodowy charakter funkcjonowania CeCert mile widziana jest znajomość języka angielskiego.
AktualnościDyrektor Działu Certyfikacji Wyrobów Medycznych
CeCert Sp z o. o.