16.09.2021

CeCert członkiem KT6 i KT300 przy PKN

facebook linkedin instagram

CeCert członkiem KT6 i KT300 przy PKN

Z dumą informujemy, że w dniu 15 września CeCert Sp. z o.o. został członkiem dwóch komitetów technicznych funkcjonujących przy Polskim Komitecie Normalizacyjnym (PKN). Przedstawiciele CeCert zostali powołani do komitetów:
• KT 6 ds. Systemów Zarządzania
• KT 300 ds. Medycznych Badań Laboratoryjnych In Vitro

Reprezentantami zostali w KT 6: Pan Michał Pachowski, Pani Alicja Dąbrowska i Pani Magdalena Maj-Nowisz, w KT 300 Pan Kamil Szczurowski, Pan Michał Pachowski i Pan Piotr Macikowski.

Niniejsze powołanie jest potwierdzeniem najwyższych kompetencji zespołu CeCert w wymienionych wyżej obszarach. Nie mamy również wątpliwości, że nasza wiedza i doświadczenie będzie stanowić dużą wartość dodaną funkcjonowania obu komitetów technicznych. Deklarujemy, że reprezentanci CeCert nie tylko będą aktywnie uczestniczyć w pracach normalizacyjnych w imieniu swoim ale przede wszystkim w imieniu naszych klientów, nawiązując do sentencji naszej misji, którą jest: „wspieranie rozwoju naszych klientów przez dostarczanie kompleksowych usług z zakresu jakości i bezpieczeństwa na najwyższym światowym poziomie.”

back Aktualności

Klienci, którzy nam zaufali, docenili wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Specjalizujemy się w procesach certyfikacyjnych systemy i wyroby, organizacji szkoleń oraz prowadzenia innych usług profesjonalnych

Dyrektor Działu Certyfikacji Wyrobów Medycznych
CeCert Sp z o. o.