31.01.2021

Certyfikat bezpieczeństwa przeciwepidemicznego dla przedszkoli i żłobków

facebook linkedin instagram

Certyfikat bezpieczeństwa przeciwepidemicznego dla przedszkoli i żłobków

Jeśli zarządzacie Państwo przedszkolem lub/i żłobkiem jesteście zobowiązani zapewnić bezpieczeństwo przeciwepidemiczne zgodnie z  przyjętymi przez  Główny Inspektorat Sanitarny wytycznymi. Nie ograniczają się one tylko do stworzenia adekwatnych procedur bezpieczeństwa na wypadek zakażenia koronawirusem, czy wyposażenia personelu w odpowiednie środki ochrony indywidualnej lub wyroby medyczne, których celem jest ograniczenie rozprzestrzeniania SARS-CoV-2.

Dlatego też rozszerzyliśmy naszą ofertę o nową usługę: weryfikację rozwiązań przeciwepidemicznych dla przedszkoli i żłobków na zgodność z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego pod nazwą “Bezpieczny Obiekt”. Stanowi ona uzupełnienie funkcjonującej do tej pory certyfikacji bezpieczeństwa sanitarnego dla hoteli.  

Certyfikat CeCert to nie tylko potwierdzenie niezależnej strony trzeciej, że przyjęte rozwiązania w Państwa przedszkolu czy żłobku odpowiadają wytycznym GIS, ale również wartość dodana w postaci raportu zawierającego ewentualne spostrzeżenia i rekomendacje. Stanowi on także źródło przewagi konkurencyjnej i narzędzie wsparcia marketingowego w tych trudnych czasach. 

 

back Aktualności

Klienci, którzy nam zaufali, docenili wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Specjalizujemy się w procesach certyfikacyjnych systemy i wyroby, organizacji szkoleń oraz prowadzenia innych usług profesjonalnych

Dyrektor Działu Certyfikacji Wyrobów Medycznych
CeCert Sp z o. o.