09.05.2023

Nowa akredytacja CeCert AC 232

facebook linkedin instagram

Nowa akredytacja CeCert AC 232

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż 25 kwietnia br. CeCert uzyskał akredytację udzieloną przez Polskie Centrum Akredytacji w zakresie programu Audytor wiodący systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji wg PN-EN ISO/IEC 27001 – pełen zakres pod linkiem.

Jest to zwieńczenie ponad półrocznej pracy nad dostosowaniem naszego systemu zarządzania do wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17024 przeznaczonej dla jednostek certyfikujących osoby.

Wartym podkreślenia jest również fakt, że dzięki uzyskanej akredytacji certyfikaty CeCert wydane w ramach jednostki certyfikującej osoby dla audytorów wiodących wg PN-EN ISO/IEC 27001 spełniają wymaganie określone w Rozporządzeniu Ministra Cyfryzacji z dnia 12 października 2018 r. w sprawie wykazu certyfikatów uprawniających do przeprowadzenia audytu zgodnie z art. 15 ust. 8 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (Dz. U. poz. 1560).

Dlatego też, z tego miejsca zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą egzaminacyjną -> egzamin na audytora wiodącego.

back Aktualności

Klienci, którzy nam zaufali, docenili wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Specjalizujemy się w procesach certyfikacyjnych systemy i wyroby, organizacji szkoleń oraz prowadzenia innych usług profesjonalnych

Dyrektor Działu Certyfikacji Wyrobów Medycznych
CeCert Sp z o. o.