02.09.2021

CeCert sponsorem konferencji Whistleblowing Summit 2021

facebook linkedin instagram

CeCert sponsorem konferencji Whistleblowing Summit 2021

Z dumą informujemy, że CeCert został sponsorem tegorocznej edycji konferencji Whistleblowing Summit 2021 organizowanej przez E-nform oraz Roedl & Parnter. Jesteśmy głęboko przekonani, że konferencje takie jak Whistleblowing Summit 2021 pomagają szerokiej publiczności zrozumieć trudne tematy związane m.in. z systemami zgłaszania nieprawidłowości. CeCert w swojej ofercie posiada usługi kierowane dla klientów, którzy wdrożyli w swoich organizacjach systemy zgłaszania nieprawidłowości, systemy antykorupcyjne czy systemy zarządzania zgodnością. Obok  certyfikacji systemów zarządzania, zachęcamy również do zapoznania się z ofertą szkoleń. 

CeCert jest jednostką akredytowaną przez PCA w obszarze 9001 oraz 13485. Wszystkie procesy certyfikacji nieakredytowanej prowadzone są wg tych samych wymagań co akredytowane. 

back Aktualności

Klienci, którzy nam zaufali, docenili wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Specjalizujemy się w procesach certyfikacyjnych systemy i wyroby, organizacji szkoleń oraz prowadzenia innych usług profesjonalnych

Dyrektor Działu Certyfikacji Wyrobów Medycznych
CeCert Sp z o. o.