29.06.2022

Zmiany w CeCert

facebook linkedin instagram

Zmiany w CeCert

Miniony okres był dla CeCert bardzo pracowity, co było spowodowane m.in. kończącym się okresem obowiązywania dyrektywy 98/79/WE oraz wejściem w życie nowej ustawy o wyrobach medycznych.
W tym właśnie gorącym dla nas okresie powitaliśmy w naszym zespole nowe osoby nie tylko w dziale certyfikacji wyrobów medycznych, ale również i certyfikacji systemów zarządzania.

Nie będziemy ukrywać, że z każdym kwartałem CeCert Team rośnie i wita w swoim gronie nowe twarze, dlatego też podjęliśmy decyzję o zmianie naszej siedziby.

Już od 20 lipca zapraszamy do naszego nowego biura, które będzie zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy, czyli przy ul. Wareckiej 11A.

Obiekt ten to nie tylko nowoczesny budynek biurowy, ale przede wszystkim budynek o długoletniej historii. Wybudowany w 1928 roku, jest dziełem dwóch znanych międzywojennych architektów F. Lilpopa i K. Jankowskiego. Przed wojną był siedzibą Domu Spółdzielczości Rolniczej im. Stefczyka, a od 2022 będzie także siedzibą równie prężnie rozwijającej się jednostki certyfikującej i notyfikowanej, jaką jest CeCert.

back Aktualności

Klienci, którzy nam zaufali, docenili wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Specjalizujemy się w procesach certyfikacyjnych systemy i wyroby, organizacji szkoleń oraz prowadzenia innych usług profesjonalnych

Dyrektor Działu Certyfikacji Wyrobów Medycznych
CeCert Sp z o. o.