23.02.2021

Umowa o współpracy między CeCert i Technomed

Autor:
Współpraca CeCert i Technomed
facebook linkedin instagram

Umowa o współpracy między CeCert i Technomed

Miło jest nam poinformować Państwa, że w dniu dzisiejszym CeCert podpisał umowę o współpracy z Organizacją Pracodawców Przemysłu Medycznego TECHNOMED w obszarze szkoleniowym. Jesteśmy przekonani, że nasza ekspercka wiedza i niezaprzeczalne doświadczenie w pracy przy ocenie wyrobów medycznych stanowić będzie dodatkową wartość dla wszystkich członków TECHNOMED. Zapraszamy do śledzenia zmian w naszej ofercie szkoleniowej, którą od tej pory w obszarze wyrobów medycznych realizować będziemy wspólnie z Organizacją Pracodawców Przemysłu Medycznego TECHNOMED. Dziękujemy za zaufanie!

Organizacja Pracodawców Przemysłu Medycznego TECHNOMED powstała w lutym 2016 roku jako organizacja zrzeszająca kluczowych dla branży producentów i dystrybutorów wyrobów medycznych świadczących usługi dla sektora ochrony zdrowia w Polsce. Jest jedną z wiodących organizacji pracodawców funkcjonujących w obszarze wyrobów medycznych w Polsce, z dynamicznie zwiększającą się liczbą członków. 

back Aktualności

Klienci, którzy nam zaufali, docenili wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Specjalizujemy się w procesach certyfikacyjnych systemy i wyroby, organizacji szkoleń oraz prowadzenia innych usług profesjonalnych

Dyrektor Działu Certyfikacji Wyrobów Medycznych
CeCert Sp z o. o.